Клейка плівка для планшетів ПЛР

Клейка плівка для планшетів ПЛР

ТОВ “ДІАГЕН” пропонує клейкі плівки для 96-лункових ПЛР-планшетів. Даний товар створений для захисту зразка дослідження від забруднення та захисту від втрати об’єму зразка черезе випаровування.

Робота з великим діапазоном температур
Клейкі плівки для ПЛР-планшетів адаптуються до широкого діапазону температур, що забезпечує широкий спектр сценаріїв використання.
Клейкі плівки можуть безпечно витримувати як високі температури до 120ºC, так і використовувати в холодильних камерах, досягаючи температур до -40ºC без втрати цілісності та без відшарування від герметичних пластин.
Для ще більш холодного зберігання ми рекомендуємо використовувати алюмінієву ущільнювальну фольгу, яку можна використовувати для зберігання зразків ПЛР ультранизьких температурах (≈ -80ºC).

Міцний клей
Клейкі плівки з міцним термостійким клеєм мінімізує втрати випаровування дорогоцінного об’єму зразка. Легко наносяться, забезпечують ідеальне прилягання без особливих зусиль та утримує пластину повністю покритою, щоб мінімізувати будь який потенційний витік.

Виготовлені в чистих приміщеннях
Усі варіанти клейких плівок для 96лункових ПЛР планшетів виготовляються в умовах чистої кімнати, що відповідає міжнародним стандартам якості та укомплектований висококваліфікованим персоналом. Клейкі плівки для ПЛР вільні від таких забруднювачів як ДНКази, РНКази, АТФ, інгібіторів ПЛР та ендотоксинів, які заважатимуть реакції під час ампліфікації.

Широкий вибір
Доступний цілий ряд клейких плівок:

  • для зберігання та ПЛР загального призначення – матова ущільнювальна мембрана стане відмінним вибором.
  • для ПЛР в режимі реального часу – оптична герметизуюча мембрана з високою світлопроникністю гарантує отримання найкращих результатів.
  • алюмінієва клейка плівка, яку можна перфорувати наконечниками піпетки для легкого перенесення зразка.

Асортимент

Клейка плівка для планшетів CAPP-AHN Biotechnologie GmbH, Німеччина

Найменування
Кат. номер
Клейка плівка Expell PCR 96 та 384-лункових планшетів 10×10 шт.
5100401C
Клейка оптична плівка Expell PCR 96 та 384-лункових планшетів (сумісна з ABI 4311971)
5100400C
Клейка оптична плівка Expell PCR 96 та 384-лункових планшетів (сумісна з Bio-Rad MSB-1001)
5100402C
Клейка алюмінієва плівка Expell PCR 96 та 384-лункових планшетів 10×10 шт.
5100401C
Пропонуємо стати нашими партнерами як в унікальних дослідженнях, так і в забезпеченні Вашої лабораторії необхідними розхідними матеріалами!

Отримати консультацію, дізнатися ціни та умови постачання можна залишивши Ваші контакти у формі або за телефоном.

Select your currency
USD Доллар США